«Київ у кігтях Москви»
http://external.polskieradio.pl/files/6ff71c31-73cd-4091-972b-3a0e0c39e675.file

«Київ у кігтях Москви»

Немає шансів на газову незалежність наших східних сусідів, – пише «Dziennik. Gazeta Prawna». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням Польське радіо.

«Київ у кігтях Москви» – пише «Dziennik. Gazeta Prawna». Видання підрахувало, скільки газу споживає Україна, і чи в країни є шанси на диверсифікацію постачання блакитного палива.

«Україна споживає у 2,5 рази більше газу, ніж Польща, хоча українців – тільки на 7 мільйонів більше, ніж поляків. Донедавна Київ був приречений на закупівлю газу від росіян за завищеними цінами. Після окупації Криму та впровадження Євросоюзом санкцій проти Москви, здавалося б, що Київ повинен без проблем вирівняти рахунки і вирватися з енергетичних обіймів Москви». Але, як пише газета, спір між українським монополістом «Натфогазом» та російським монополістом «Ґазпромом» нагадує бразильську теленовелу, кінця якої не видно.

«Dziennik. Gazeta Prawna» вказує на небезпечний для Києва проект Nord Stream II, яким транспортуватиметься газ в обхід України. «Немає шансів на газову незалежність наших східних сусідів, – пише видання. – У 2017 році Україна використала майже 32 мільярди кубометрів газу, з чого 17,7 мільярда – це обсяги індивідульного споживання. Київ перестав купувати газ у Росії, увесь імпорт походить з реверсу, тобто контрактів із західними сусідами. Але ж партнери реверсу купують газ у Росії».

Я.С.

Приєднуйтесь до нас:
Телеграм: https://t.me/upmp_news
Твіттер: https://twitter.com/upmpnews

Фейсбук: https://www.facebook.com/upmp.news/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/україно-польська-медіаплатформа-696445156/
Гугл+: https://plus.google.com/110274974628172416084

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCVUukJPDJP5r6wcMmROQrlQ/about?disable_polymer=1