Начальника «Рави-Руської» затримали на хабарі
http://external.polskieradio.pl/files/397fba05-b7e4-415d-888f-a0c237e7fb76.file

Начальника «Рави-Руської» затримали на хабарі

Правоохоронці затримали посадовця та посередника під час отримання чергової частини хабара. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Начальника митного посту «Рава-Руська» Львівської митниці затримали на отриманні хабара. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на Службу Безпеки України.

«Оперативники спецслужби встановили, що начальник посту через посередника вимагав неправомірну вигоду з комерсанта за нестворення штучних перешкод при митному оформленні товарів. Правоохоронці затримали посадовця та посередника під час отримання чергової частини хабара у розмірі двадцять одна тисяча гривень. Співробітники СБ України загалом задокументували одержання зловмисником майже сімдесяти тисяч гривень неправомірної вигоди» – йдеться в інформації СБУ.

Операція проводилася спільно з Генеральною прокуратурою України та Головним слідчим управлінням Національної поліції України.

Наразі тривають слідчі дії, за результатами яких затриманим особам буде повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

pravda.com.ua/ssu.gov.ua/Я.С.