Понад три сотні фанів відвідали автограф-сесію збірної України
http://i.fbu.kiev.ua/1/26263/zfoto.jpg

Понад три сотні фанів відвідали автограф-сесію збірної України

Чоловіча національна збірна України з баскетболу провела авторграф-сесію напередодні матчу кваліфікації чемпіонату світу 2019 року проти команди Іспанії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на fbu.ua.

Захід у ТРЦ Gulliver викликав величезний ажіотаж. Отримати автограф та фото з улюбленим баскетболістом прийшли понад 300 уболівальників. Переважна більшість – юні баскетболісти.

Від команди оборону під натиском численної армії шанувальників тримали головний тренер Євген Мурзін, гравці Олексій Лень, Святослав Михайлюк, В’ячеслав Кравцов, Сергій Гладир.

Усі гравці та тренер наголошували на важливості підтримки з боку фанів, особливо проти такого грізного суперника.

Олексій Лень:

Приємно повернутися на батьківщину. Мене дуже щиро зустріли в аеропорту. Приємно, що навіть на вулицях впізнають.

Святослав Михайлюк:

Мені завжди приємно приїздити до національної команди. А єдина мета приїзду – перемога.

До уваги присутніх був широкий асортимент баскетбольного екіпірування від технічного спонсора ФБУ компанії Errea. До речі, цю та іншу атрибутику й екіпірування ви також зможете придбати в Палаці спорту перед матчем. То ж приходьте завчасно.

В’ячеслав Кравцов:

На тренуваннях намагалися встигнути відпрацювати максимально продуктивно, адже повним складом готувалися лише тиждень. Вважаю, ми встигли добре все підготувати. То ж завтра буде гаряче – ви це побачите. Ми не найкращим чином зіграли останнього разу, то ж тепер маємо реваншуватися перед нашими вболівальниками.

Усі знають, що вболівальники – це шостий гравець. Сподіваюся, що він допоможе нам у цьому поєдинку. Ще раз запрошую всіх до Палацу спорту. Ми у свою чергу віддамо боротьбі всі сили, як і ви заради нашої підтримки.

Сергій Гладир:

У попередніх домашніх поєдинках суттєво відчувалася підтримка вболівальників. Сподіваємося, що цього разу вона буде ще потужнішою. Самі ж будемо віддавати всі сили заради перемоги. І суперник вимагає найсерйознішого підгоду, та й турнірне становище відповідне. То ж приходьте підтримати нас.

Іспанія – завжди дуже сильний суперник. Не має значення, хто в них приїхав до збірної, а хто – ні.

Нагадаємо, матч Україна – Іспанія почнеться 14 вересня о 19:00 в столичному Палаці спорту.