Провідників потяга Одеса-Перемишль двічі зловили на контрабанді цигарок
http://external.polskieradio.pl/files/a3091864-6a66-493f-b317-5b5926785931.file

Провідників потяга Одеса-Перемишль двічі зловили на контрабанді цигарок

Польські прикордонники двічі протягом тижня виявили контрабанду цигарок, яку перевозив український персонал. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Під час міжнародного прикордонного контролю у потязі сполученням Одеса-Перемишль працівники Прикордонної служби Польщі з Медики виявили контрабанду цигарок. З’ясувалося, що незаконним перевезенням товару з України займався український обслуговуючий персонал поїзда.

В останні тижні польські прикордонники з Медики виявили два випадки контрабанди, якою займалися провідники міжнародного потяга сполученням Одеса-Перемишль.

За інформацією Бескидського відділу Прикордонної служби, до першого інциденту 28 серпня були причетні п’ятеро членів персоналу потяга: четверо чоловіків та жінка у віці 24-56 років. Під час контролю співробітники побачили, що іноземці намагаються відійти від складу поїзда з великими пакунками. Виявилося, що у них було приблизно 600 пачок цигарок без польських акцизник маркувань.

Подібний інцидент стався за тиждень. 6 вересня під час прикордонного контролю потяга того самого сполучення прикордонник затримали трьох жінок з обслуговуючого персоналу, котрі також намагалися винести пакунки з цигарками – приблизно 700 пачок.

В обох випадках звинувачені у контрабанді працівники української залізниці дали пояснення, визнали свою вину та добровільно понесли відповідальність за свої правопорушення. Українцям також заборонений в’їзд на територію Шенгенської зони терміном на один рік.

wyborcza.pl/Т.А.

Приєднуйтесь до нас:
Телеграм: https://t.me/upmp_news
Твіттер: https://twitter.com/upmpnews
Фейсбук: https://www.facebook.com/upmp.news/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/україно-польська-медіаплатформа-696445156/
Гугл+: https://plus.google.com/110274974628172416084
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCVUukJPDJP5r6wcMmROQrlQ/about?disable_polymer=1