«Rzeczpospolita»: Велика війна під час мундіалю?
http://external.polskieradio.pl/files/933f3a64-8953-44b9-9395-4f0a665792d8.file

«Rzeczpospolita»: Велика війна під час мундіалю?

Київ і Москва обвинувачують себе взаємно у підготуванні провокацій на Донбасі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

При нагоді переговорів у понеділок очільників дипломатії Франції, Німеччини, України та Росії, польське видання «Rzeczpospolita» звертає увагу, що представники нормандської четвірки не зустрічалися вже понад півтора року. Розмова знову стосувалася мінських порозумінь, – як відзначає щоденник, жодна з їх пропозицій досі не була повністю зреалізована. На Донбасі надалі гримить артилерія і нічого не вказує, що це може змінитися. «Як можна проводити вибори, якщо там постійно тривають сутички? Першочерговою справою для України є виведення звідти російських солдатів і найманців. Лише пізніше можна буде розмовляти про політичну частину мінських угод», – каже газеті київський політолог Олександр Палій.

Видання «Rzeczpospolita» пише про концентрацію російських військових сил поблизу кордону з Україною і мобілізацію військових. А також наводить заяву кремлівського політолога Сєрґєя Маркова, що це українська сторона готує велику провокацію, щоб довести до бойкоту мундіалю в Росії.

Н.Б.