Суд заарештував голландські активи "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"
https://images.unian.net/photos/2017_12/1514298432-2492.jpg?0.2200066938141163

Суд заарештував голландські активи “Газпрому” за позовом “Нафтогазу”

Голландський суд заарештував активи “Газпрому” в дочірніх компаніях у Нідерландах на підставі клопотання НАК “Нафтогаз України” у справі про компенсацію 2,6 млрд. дол, присуджених на користь української компанї Стокгольмським арбітражем. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Збруч.

Голландський суд заарештував активи “Газпрому” в дочірніх компаніях у Нідерландах на підставі клопотання НАК “Нафтогаз України” у справі про компенсацію 2,6 млрд. дол, присуджених на користь української компанї Стокгольмським арбітражем. Про це йдеться у повідомленні НАК “Нафтогаз”.

“Нафтогаз застосує усі доступні законні засоби та інструменти, щоб домогтися виконання рішення і отримати від “Газпрому” присуджену суму. На жаль, російська компанія діє недобросовісно, не виконуючи як рішення арбітражу, так і накази європейських судів інших юрисдикцій”, – прокоментував голова правління “Нафтогазу” Андрій Коболєв.

Головний комерційний директор групи “Нафтогаз” Юрій Вітренко нагадав, що трибунал присудив “Газпрому” виплатити на користь НАК 4,63 млрд. дол. компенсації за збитки через порушення умов транзитного контракту. З його слів, компанія компенсувала вже 2,1 млрд дол., які були зараховані як плата за газ, наданий “Нафтогазу” “Газпромом” у 2014-2015 роках. “Тепер ми працюємо над тим, щоб отримати решту”, – пояснив Вітренко.