У Литві 10-11 січня триває зустріч експертів у справах безпеки
Wikipedia/CC BY-SA 3.0/Bielde:Lounde_in_Europa.jpg

У Литві 10-11 січня триває зустріч експертів у справах безпеки

Серед гостей «Snow Meeting», які прибули з усього світу, є міністр закоронних справ України Павло Клімкін. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У Литві 10 та 11 січня триває неформальна зустріч експертів у справах безпеки. У дванадцятому вже «Snow Meeting», що відбувається в місті Тракай неподалік Вільнюса, беруть участь експерти з усього світу.

Як повідомив кореспондент Польського радіо Каміль Залєвський, про свою участь попередило понад сто дипломатів, радників, депутатів та експертів з п’ятнадцяти країн. Серед них особи, пов’язані з НАТО та установами Європейського Союзу. Виступлять очільники дипломатії Латвії, Словаччини та України – Едґар Рінкєвічс, Мірослав Лайчак і Павло Клімкін. У зустрічі візьме участь також колишній командувач американськими військами в Європі Бен Годжес.

Учасники цьогорічного «Snow Meeting» обговорюють питання збереження сильних трансатлантичних відносин та зміцнення Північноатлантичного альянсу, який цього року відзначає своє 70-річчя. Чимало уваги приділяється загрозам з боку Росії та можливості реагування на них. Також обговорюються ініціативи, які стосуються обороноздатності в межах Європейського Союзу.

IAR/Н.Б.