У Маріуполі заарештували 3000 тонн продукції захопленого бойовиками «ЛНР» меткомбінату
https://zaxid.net/resources/photos/news/696x364_DIR/201811/1468995.jpg?201811075652

У Маріуполі заарештували 3000 тонн продукції захопленого бойовиками «ЛНР» меткомбінату

Причетним до перевезення продукції буде інкриміновано фінансування тероризму. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Zaxid.net.

В порту Маріуполя арештовано понад 3000 тонн продукції Алчевського меткомбінату, який знаходиться на непідконтрольній українському уряду території Луганської області. Про це генпрокурор України Юрій Луценко написав у Facebook ввечері в четвер, 1 листопада.

«В порту Маріуполя арештовано понад 3000 тон продукції захопленого окупантами Алчевського меткомбінату, яка перевозилася судном під прапором Ліберії з російського порту в Бельгію», – повідомив він.

«Причетні особи притягуватимуться до відповідальності за статтею КК за фінансування тероризму», – додав генпрокурор.

Зазначимо, що в листопаді минулого року Корпорація «Індустріальний союз Донбасу» заявила про втрату контролю над ПАТ «Алчевський металургійний комбінат», ПАТ «Алчевський коксохімічний завод» і ПАТ «Екоенергія». Тоді повідомлялося, що Алчевський меткомбінат зі схвалення «ордловців» переходить під управління компанії «Зовнішторгсервіс» бізнесмена Сергія Курченка, котрий переховується в РФ.

Натомість головне управління нацполіції в Одеській області внесло клопотання до генерального секретаріату Інтерполу про оголошення Курченка у міжнародний розшук.

1 листопада прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про введення санкційних економічних заходів щодо України. Під санкції потрапили 322 українських громадян і 68 компаній.