Україна не зможе повернути окуповану Росією територію — Волкер
https://gdb.voanews.com/6807EBAF-311C-4347-ABD8-862A224EEF5B_w1023_r1_s.jpg

Україна не зможе повернути окуповану Росією територію — Волкер

Українці не зможуть повернути під свій контроль територію, яка була захоплена Російською Федерацією. У США сподіваються на введення миротворців на Донбас, щоб покласти кінець бойовим діям. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на racurs.ua.

Україна не зможе повернути вже захоплену Російською Федерацією територію. Про це під час візиту на Донбас заявив спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер, зазначає «BBC Україна».

«Звичайно, українці не зможуть повернути територію, вже захоплену Росією. Росія занадто сильна. Але ціна подальшого наступу для Росії вже виросла, і буде зростати ще більше», — зазначив Волкер.

Посадовець вважає, що досягти миру на Донбасі допоможе постачання Україні летальної зброї. За його словами, якщо Україна не буде в змозі утримати свої позиції, «це стане запрошенням для нових наступів». Сучасна зброя дасть Москві зрозуміти, що росіянам не отримати нових українських територій.

Волкер також зазначив, що США сподіваються на згоду РФ на миротворчу місію ООН, щоб покласти кінець бойових дій у Донецькій та Луганській областях.

Спецпредставник США зазначив, що не дасть приводу самопроголошеним Донецькій та Луганській народним республікам вважати свої угруповання легітимними. Відповідальність за створення цих незаконних організацій представник Держдепу поклав на Російську Федерацію.