В ЄС офіційне слухання Польщі з приводу реформи судівництва
http://external.polskieradio.pl/files/bc4c067f-c75d-4462-bc40-cf1c97379cf4.file

В ЄС офіційне слухання Польщі з приводу реформи судівництва

Таке слухання в рамках процедури, що стосується статті 7 Договору про Європейський Союз, відбудеться вперше в історії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Сьогодні, 26 червня, відбудеться офіційне слухання Польщі на зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС у Люксембурзі. Таке слухання в рамках процедури, що стосується статті 7 Договору про Європейський Союз, відбудеться вперше в історії. У понеділок польський уряд надіслав державам-членам документ із кількома сторінками, в якому він звинуватив Комісію у хибному поданні положень реформи. Сьогодні на запитання євросоюзних міністрів відповідатиме віце-міністр Конрад Шиманський.

Під час цієї зустрічі Польща має подати аргументи за проведення реформ судоустрою. Як наголосив міністр закордонних справ країни Яцек Чапутович: «ми маємо право на реформу, ми не робимо нічого поганого, натомість це представлено ненадійно, неправдиво».

Слухання розпочне заступник голови Європейської комісії Франс Тіммерманс, який представить стан розмов із Польщею на тему реформи судоустрою. Після виступу Франса Тіммерманса розпочнуться запитання представників країн ЄС.

IAR/Л.І.