За підтримки ЮНІСЕФ дітям з інвалідністю підгрупи А виплатять ₴6500 одноразової допомоги

За підтримки ЮНІСЕФ дітям з інвалідністю підгрупи А виплатять ₴6500 одноразової допомоги

За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Мінсоцполітики виплатить одноразову грошову допомогу дітям з інвалідністю підгрупи А.

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

Відповідний документ підписали міністр соціальної політики, сім’ї та єдності України Денис Улютін та новопризначена голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей Демулен.

Зазначається, що одноразова цільова грошова допомога у розмірі 6500 грн буде надана для дітей з інвалідністю підгрупи А у дев’яти областях України: Чернігівській, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Запорізькій.

“Допомога може бути використана на будь-які потреби, пов’язані з підготовкою до зимового періоду, які визначає сім’я, і не обмежується конкретними видами товарів”, – додали в Мінсоцполітики.

У межах програми допомогу буде надано близько 9 тисячам дітей.

Кошти будуть нараховані на рахунок надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню в умовах воєнного стану в Україні, відкритого Міністерством соціальної політики, сім’ї та єдності України у Національному банку України.