Зеленський про візит до Польщі: З Навроцьким була предметна, відверта розмова

Зеленський про візит до Польщі: З Навроцьким була предметна, відверта розмова

Президент Володимир Зеленський заявив, що його розмова з президентом Польщі Каролем Навроцьким була предметною і відвертою.

Про це глава держави повідомив, відповідаючи на запитання журналістів, пише Укрінформ.

«Безумовно, інтенсивність у відносинах з Польщею для нас важлива, ми дружні сусіди, але головне, на мій погляд, якість і порозуміння. Я вважаю, що ми такий перший крок з новим президентом Польщі зробили. Була хороша розмова – і предметна, і відверта, відкрита. Це, на мій погляд, найважливіше. Все грунтується врешті-решт на довірі», – розповів Зеленський.

Президент окремо подякував Польщі за підтримку в питанні надання 90 мільярдів євро, які були виділені під час засідання європейських лідерів у Брюсселі. «Історичне рішення, вдячні Польщі за принциповість», – сказав Зеленський.

19 грудня Володимир Зеленський здійснив візит до Польщі. Це була його перша зустріч у форматі віч-на-віч з Каролем Навроцьким, який офіційно став президентом на початку серпня.

Загалом це третій візит глави Української держави до Польщі у 2025 році. Попередні два відбулися на початку року: 15 січня – офіційний, а 27 січня – з нагоди 80-річчя визволення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау.

Фото: ОП