Польща передала для Збройних Сил України чергову партію позашляховиків та дрони
позашляховики від польських лісівників фото міндовкілля України mepr.gov.ua

Польща передала для Збройних Сил України чергову партію позашляховиків та дрони

Загалом за останні пів року від польських лісівників Україна отримала 49 позашляховиків, 20 дронів та тисячі одиниць амуніції для Збройних Сил. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У середу, 12 жовтня, лісівники з надлісництва Томашів Люблінської дирекції лісів Республіки Польща на кордоні України з Польщею передали для українських захисників 20 дронів та 11 позашляховиків.

«За ці понад 7 місяців війни підтримка Польщі виявилася безпрецедентною. Польща стала прихистком для українських жінок та дітей. Польські колеги з природних парків продовжують підтримувати та надавати допомогу українським природним паркам та заповідникам», — йдеться у повідомленні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Загалом за останні пів року від польських лісівників Україна отримала 49 позашляховиків, 20 дронів та тисячі одиниць амуніції для Збройних Сил.

Нагадаємо, що після 24 лютого міністерка клімату та навколишнього середовища Польщі Анна Москва неодноразово відвідувала Україну. У червні цього року Анна Москва та міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець уклали Меморандум та домовилися про обмін неоціненним досвідом між нашими європейськими державами.

mepr.gov.ua/І.Я.