Рада національної безпеки і оборони України запустила сайт «Окупант»
Ілюстраційне фото pxhere.com/Domena Publiczna

Рада національної безпеки і оборони України запустила сайт «Окупант»

Родичі захоплених в Україні російських військових знайдуть на сайті інформацію про стан здоров’я та місце знаходження полонених. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Український Центр протидії дезінформації повідомив у п’ятницю, 13 травня, що Рада національної безпеки і оборони України запустила сайт «Окупант» – базу даних російських військовополонених. Доцільова аудиторія сайту – це родина та друзі військовополонених у Росії.

Родичі захоплених в Україні російських військових знайдуть на сайті інформацію про «стан здоров’я та місце знаходження полонених», – повідомляється на телеграм-каналі Центру протидії дезінформації. 

У відомстві також заявили, що портал дозволить членам сімей російських військових встановити контакт з Міністерством оборони України.

«Наголошуємо, що з російськими військовослужбовцями поводяться відповідно до Конвенції про поводження з військовополоненими (Женевська конвенція). Зокрема вони забезпечені харчуванням, одягом та лікуванням, утримуються у нормальних умовах», – йдеться у заяві.

РАР/В.Л.