Жорстоке отруєння російського шпигуна. Путінське ТБ: Таким є кінець зрадників
http://external.polskieradio.pl/files/5d8f2ab6-e1fd-47a8-991a-d3d4e2ff3252.file

Жорстоке отруєння російського шпигуна. Путінське ТБ: Таким є кінець зрадників

«Отруєння колишнього агента Сєрґєя Скріпаля – це попередження зрадникам батьківщини», – заявив журналіст російського Першого каналу. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Путін визнає себе винним і відкрито погрожує іншим, хто хоче виступати проти Росії? Так можна сприйняти садистські погрози, що пливуть з російського державного телебачення.

Журналіст Першого каналу Кіріл Клєймйонов заявив: «Я не бажаю нікому смерті. Проте, лише з педагогічних міркувань хотів би попередити всіх, хто мріє про подібну кар’єру», – цими словами тележурналіст прокоментував спробу отруєння Сєрґєя Скріпаля. Раніше найбільші російські ЗМІ кілька днів замовчували цю тему. «Професія зрадника належить до найбільш небезпечних у світі. Згідно зі статистикою, вона набагато небезпечніша, ніж робота наркокур’єра. Люди, які вибрали цю професію, дуже рідко досягали похилого віку в спокої і щасті», – сказав Клєймйонов. «Алкоголізм і наркоманія, стрес, сильний нервовий зрив та депресія – неминучі хвороби професійного зрадника», – додав тележурналіст.

«Зрадникам батьківщини» й особам, які «просто ненавидять свою країну, коли мають вільний час» він дав пораду: «Не обирайте Англії черговою країною свого проживання», тому що останніми роками там було надто багато дивних випадків із серйозними наслідками – люди в промисловому масштабі вішаються, отруюються, розбиваються вертольотами і випадають з вікон», – зазначив Клєймйонов. Його зауваження наведено в інших програмах російського ТБ, – що, як оцінює BBC, прийняли часту в таких випадках позицію: відкидали звинувачення на адресу Росії і висловлювали здивування.

Колишній російський шпигун та екс-полковник ГРУ Сєрґєй Скріпаль і його дочка втратили свідомість у торговому центрі в місті Солсбері на півдні Англії. Загалом постраждала 21 особа. Речник прем’єрки Великої Британії Терези Мей назвав напад на Сєрґєя Скріпаля і його дочку Юлію «страшним і зухвалим злочином». Як повідомляється, проти них застосовано сильно отруйну нервово-паралітичну речовину.

Екс-полковник російської військової розвідки Сєрґєй Скріпаль 2006 року був засуджений у Росії на 13 років за шпигунство на користь Великої Британії. Його звинуватили в переданні таємній розвідці Великої Британії даних про російських шпигунів, що працювали на території Європи. 2010 року Скріпаля помилував тодішній президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв, після чого він був включений до обміну чотирьох російських в’язнів на 10 шпигунів, яких затримало американське ФБР.