Будівництво київської обхідної дороги має розпочатись у 2021 році

Будівництво київської обхідної дороги має розпочатись у 2021 році

Будівництво київської обхідної дороги має розпочатись у 2021 році.

Питання обхідної дороги не просто назріло, а перезріло. Понад 10 років депутати обіцяють людям, що новий шлях буде побудовано. Час минає, але нічого не відбувається.

Сьогодні наша команда готова взяти на себе відповідальність, поставити дедлайни та проконтролювати виконання робіт з проєктування та будівництва нової обхідної дороги.

Завдяки цьому проєкту зменшиться кількість транзитного транспорту в столиці та щільність автомобільного потоку, буде менше ДТП, менше жертв та навантаження на інфраструктуру міста загалом буде зменшено.

Сьогодні мало одного бажання. Треба починати діяти. При сприятливих умовах будівництво може бути розпочато вже на початку 2021 року. Ми закликаємо до співпраці та підтримки. Разом зробимо те, на що давно очікують кияни!

Будівництво київської обхідної дороги має розпочатись у 2021 році.

Будівництво київської обхідної дороги має розпочатись у 2021 році.Питання обхідної дороги не просто назріло, а перезріло. Понад 10 років депутати обіцяють людям, що новий шлях буде побудовано. Час минає, але нічого не відбувається.Сьогодні наша команда готова взяти на себе відповідальність, поставити дедлайни та проконтролювати виконання робіт з проєктування та будівництва нової обхідної дороги.Завдяки цьому проєкту зменшиться кількість транзитного транспорту в столиці та щільність автомобільного потоку, буде менше ДТП, менше жертв та навантаження на інфраструктуру міста загалом буде зменшено.Сьогодні мало одного бажання. Треба починати діяти. При сприятливих умовах будівництво може бути розпочато вже на початку 2021 року. Ми закликаємо до співпраці та підтримки. Разом зробимо те, на що давно очікують кияни!

Опубліковано Іриною Верещук Середа, 12 серпня 2020 р.

Ірина Верещук

Народний депутат ВР України, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. П.Драгоманова.