Чим займається місцева влада сьогодні?

Чим займається місцева влада сьогодні?

Чим займається місцева влада сьогодні?

Наразі нашим дітям пропонують кожного ранку співати гімн. Виховання патріотизму – це дуже добре. Але хто візьметься вирішувати нагальні проблеми міста?

Залишається відкритим питання унормування власності газових розподільних систем. Столиця кожен день живе як на пороховій бочці через відсутність повноцінного аудиту газових мереж. Досі не вирішено питання реконструкції Бортницької станції аерації. Отримати кредит в 1 млрд доларів від Японії була змога ще у 2015 році, але за цей час реконструкція так і не була розпочата. Питання корків і забруднення повітря також не на останньому місці в списку столичних проблем. Чим займається місцева влада? Чому ці питання ігноруються з року в рік?

Час минає, але нічого не відбувається. Людей змушують шукати кращої долі за кордоном. Якщо діючий голова міста не бачить необхідності змін – його треба переобирати!

Ірина Верещук

Народний депутат ВР України, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. П.Драгоманова.