Підтримую електросамокати в Києві

Підтримую електросамокати в Києві

Підтримую електросамокати в Києві.

Очевидно, що персональний електротранспорт (ПЕТ) має велике майбутнє. Особливо в нашій столиці.

По-перше, ПЕТ – це екологія міста.

По-друге, ПЕТ зменшує навантаження на транспортну інфраструктуру міста. Менше заторів.

По-третє, ПЕТ більш доступний ніж, наприклад, велосипеди, з точки зору фізичних можливостей та вмінь. Електросамокатами зможуть користуватись люди похилого віку. (Я особисто це бачила на вулицях Києва).

Отже, персональний електротранспорт – це не просто корисно для міста, це вигідно для міста.

Тому мені не дуже зрозуміла ворожість Кличка та його команди до електросамокатів у Києві.

Так, присутня деяка нормативна неврегульованість. Але, саме тому міська влада повинна сприяти руху підтримки ПЕТ. Забороняти, не дозволяти – це дуже легко, багато розуму не треба.

Отже, закликаю Київську міську владу шукати та знаходити шляхи для підтримки ПЕТ. Там, де є бажання, шлях завжди знайдеться.

Тобто, це саме столична влада має докладати максимальних зусиль щоб були прийняті відповідні нормативні акти. А до тих пір закликаю міську владу залишити електросамокати в спокої та краще зайнятись порушниками у сфері забудови.

Зі свого боку, як народний депутат України, пропоную та обіцяю підтримку розвитку персонального електротранспорту в Україні і, насамперед, в Києві.

А ще, електросамокати – це дуже прикольно!

Ірина Верещук

Народний депутат ВР України, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. П.Драгоманова.