Після нещодавнього авто-інтерв'ю Олексію Гончаренку на 5-му каналі, мене багато питають про Гео Лероса та «канали Медведчука»

Після нещодавнього авто-інтерв’ю Олексію Гончаренку на 5-му каналі, мене багато питають про Гео Лероса та «канали Медведчука»

Шановні друзі!

Після нещодавнього авто-інтерв’ю Олексію Гончаренку на 5-му каналі, мене багато питають про Гео Лероса та «канали Медведчука».

Хочу повідомити моїм друзям та не друзям наступне:

1. Зараз у мене з Гео Леросом нормальні стосунки. Він мій колега по Парламенту та по фракції.

2. Нещодавно мене почали запрошувати на канали NewsOne та ZIK.

3. Те, що Гео Лерос блокував мій доступ на канали, сказав мені він сам, і я вдячна йому за чесність.

4. Хто саме (окрім Гео Лероса) та нащо блокував мій доступ на телеканали я достеменно не знаю і, напевно, зараз це не важливо. Але, рано чи пізно, це стане відомо і може мати наслідки.

5. Я завжди відвідую ті телеканали, на які мене запрошують, незалежно від власників, політичної орієнтації та рівня популярності. Так я робила до депутатства, роблю так зараз, та буду так робити в майбутньому.

6. В ефірі я говорю про те, що знаю, та про те у що вірю, незалежно від того подобається це комусь або не подобається, незалежно від того, мова йде про моїх політичних опонентів, чи моїх колег по політичній силі.

Отже, хочу вибачитись перед тими, хто мене не розуміє, та подякувати тим, хто мене розуміє та підтримує.

Just doing my job! 😀

Ірина Верещук

Народний депутат ВР України, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. П.Драгоманова.