Право на владу. Путін нападе?

Право на владу. Путін нападе?

Скрізь тліють пожежі. Палає прифронтова Луганщина, де загинули п’ятеро мешканців одного із сіл.

Та ще більша тривога – на півдні. В Криму активізувалась російська військова махіна. Півострів потерпає через посуху. І все частіше звучать побоювання: Росія нібито готується до війни за воду та планує напасти на український південь із захопленого Криму. Наскільки ймовірна загроза? Чи готова Україна до нападу ворога? Та чи існує спосіб запобігти новій війні? Цій темі присвячуємо дискусію цього четверга у ток-шоу “Право на владу” з Наталією Мосейчук.

До участі запрошені: секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов; віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков; командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України Сергій Наєв; співголова фракції партії “Європейська солідарність” Артур Герасимов; народний депутат від фракції партії “Слуга народу” Ірина Верещук; народний депутат від депутатської групи “За майбутнє” Ігор Палиця; народний депутат 8-го скликання, голова партії “Національний корпус” Андрій Білецький; блогер, представник Донецька у політичній підгрупі на Мінських переговорах Денис Казанський; радник Міністра внутрішніх справ України з питань волонтерів та ветеранів Євген Терехов; колишній заступник голови СБУ Віктор Ягун; колишній віце-прем’єр з питань економіки і економічних реформ АР Крим, народний депутат України V, VI, VII скликань, т.в.о. заступника глави Адміністрації Президента в 2014 Андрій Сенченко; голова аналітичного центру “Донбаський інститут регіональної політики” Енріке Менендес та інші.

Ірина Верещук

Народний депутат ВР України, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. П.Драгоманова.