Про епідемію корупції в системі охорони здоров’я

Про епідемію корупції в системі охорони здоров’я

Про епідемію корупції в системі охорони здоров’я.

Я не наївна і розумію, що корупція в системі охорони здоров’я є. Допускаю, що крадуть державні кошти і на боротьбі з пандемією Covid-19.

Але, мені і в голову не могло прийти, що хтось може вимагати хабарі та відкати за те, щоб прийняти (вдумайтесь: прийняти!) волонтерську допомогу, оплачену приватними спонсорами. Я і досі не можу до кінця в це повірити, але останнім часом до мене надходять сигнали саме про це.

Це не просто мародерство! Це якесь божевілля! Коли люди чують таке, звичайно вони починають ностальгували за сталінськими часами.

Звертаюсь до керівництва МОЗ пана Степанова та до пана Ляшка: треба негайно навести порядок або приготуйтесь до гіршого! Якщо хтось у вашій системі намагається заробити на народній біді, ви або зовсім не контролюєте ситуацію або є спільниками!

Прошу всіх: якщо маєте факти та докази корупції у сфері боротьбі з пандемією, пишіть мені: я звертатимусь до спецслужб та антикорупційних органів. Будемо разом боротись з мародерами!

Maksym Stepanov
Віктор Ляшко (Viktor Liashko)

Ірина Верещук

Народний депутат ВР України, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. П.Драгоманова.