Про пріоритети сьогодення…
Для мене ця історія перш за все про значення і увагу до практичної діяльності польського волонтера, який організував і забезпечив передачу Збройним Силам України 250 позашляховиків, а також про те що практична діяльність по підтримці сил оборони України, а також по її безпосередньому захисту в сьогоднішніх умовах значно важливіша і потрібніша чим чисельні форуми, конференції і розмови про її майбутню відбудову…
![](https://upmp.news/wp-content/uploads/2024/06/Tusk-Priorytety-2-1555x801.png)
![](https://upmp.news/wp-content/uploads/2024/06/Exen-Tusk.png)