Про результати роботи гуманітарних коридорів 31 березня

Про результати роботи гуманітарних коридорів 31 березня

31 березня по трьох погоджених гуманітарних коридорах на власному транспорті дісталися Запоріжжя 1458 людей. З них 631 маріуполець та 827 мешканців міст Запорізької області.
З міста Енергодар сьогодні виїхало 50 приватних автомобілів й автобус з дітьми. Вони пройшли всі блокпости та вже перебувають у Запоріжжі.
45 автобусів, які ми відправляли для евакуації, окупанти не впустили до Бердянська. 600 людей вийшли до автобусів з міста і завтра зранку мають виїхати до Запоріжжя.
Більше 30 автобусів залишаються на в’їзді до Бердянська, щоб зранку забрати мешканців міста та маріупольців до Запоріжжя.
Також 12 автобусів для евакуації людей, завантажені гуманітарною допомогою, доїхали до Мелітополя. На жаль, гуманітарну допомогу забрали окупанти. Це 14 т продовольства та медикаментів. Ось така ціна домовленостей та гарантій Міжнародного Комітету Червоного Хреста щодо роботи гуманітарних коридорів. Ведемо перемовини про повернення автобусів, щоб мешканці Мелітополя завтра мали змогу виїхати на них до Запоріжжя.
Завтра продовжуватимемо пробивати гуманітарний коридор до Маріуполя і не залишимо наших людей самих.
Ірина Верещук

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України