Про шлях в політиці, про прем’єра, про тайський бокс та млинці: в інтерв‘ю Даші Щасливій

Про шлях в політиці, про прем’єра, про тайський бокс та млинці: в інтерв‘ю Даші Щасливій

“Слуга народу” не є партією — Верещук.

Партія “Слуга народу” не є політичною партією, бо не об’єднана жодною партійною ідеологією.

Про це народний депутат від фракції “Слуга народу”, експредставник уряду у парламенті Ірина Верещук заявила у “Щасливому інтерв’ю” на телеканалі “Прямий”.

“Я була окрилена (роботою у Раді ІХ скликання – ред.). Звичайно, це енергія, це нова формація, це щось нове. Тому що ще ніколи не було такої великої фракції. І ми дійсно не є партією. Що сказати? Ми не є об’єднані ідеологією партійною. Ми не маємо якоїсь визначеної, виокремленої ідеології, яка би нас об’єднувала і робила з нас монопартію.

Монобільшість вона з нас зробила, а от монопартії – чомусь ні. Ми маємо лідера – це президент Зеленський. Але він точно не працює з фракцією. Він є президентом всієї України. І ми не можемо експропріювати його і сказати, що це наш лідер. Він лідер українців, без відносно – голосували чи не голосували. Але це президент країни. Ми маємо голову фракції – це Давид Арахамія. Разумков також є спікером всього парламенту. Ми можемо сказати, що він має дотичність безпосередньо до “Слуги народу”…” – розповіла Верещук.

👉 00:30 – про роботу міським головою;
👉 13:30 – про велику політику та «Слугу народу»;
👉 32:00 – про Кабмін, професійність та відповідальність;
👉 42:35 – про реформи та можливі зміни в уряді;
👉 51:00 – про родину, захоплення та життєві принципи.

Ірина Верещук

Народний депутат ВР України, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. П.Драгоманова.