Реалізації Київської обласної цільової Програми «Турбота» на 2016 - 2020 роки

Реалізації Київської обласної цільової Програми «Турбота» на 2016 – 2020 роки

В рамках реалізації Київської обласної цільової Програми «Турбота» на 2016 – 2020 роки, департамент соціального захисту населення Київської облдержадміністрації у особі директора Ігоря Мещана вже який рік поспіль тісно співпрацює з громадськими організаціями та об’єднаннями у частині фінансування соціальних проєктів на Київщині.

З метою залучення інститутів громадянського суспільства до вирішення соціальних питань на території Київської області, проекти-переможці конкурсу у 2020 році, тісно співпрацюють з департаментом у призмі військово-патріотичних тенденцій та спрямовані на перспективне вирішення питань саме соціального характеру.
Так, за підтримки департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації, з нагоди 25-річчя Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану в м. Ірпені відбувся ІІІ Київський обласний фестиваль військово-патріотичної пісні «Душа обпалена війною».
Щорічний фестиваль військово-патріотичної пісні – це ще одна нагода вшанувати наших мужніх чоловіків, які віддано виконують свій військовий обов’язок. І вдень, і вночі вони захищають наш сон зі зброєю в руках. І саме на їхніх подвигах, як на справжніх патріотичних цінностях, ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість та передаємо такий безцінний досвід дітям.
Відкрили фестиваль неодноразові володарі Гран-прі Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів – творча група Ташакор. Далі зі сцени звучали привітання від запрошених учасників та гостей, а саме : заслуженого артиста України Альберта Салтикова; учасника бойових дій в Афганістані, волонтера Леоніда Мухіна; чоловічого гурту під керівництвом народного артиста України Андрія Вереса – «Козацькі забави» та ін. Неймовірним виступом вразила випускниця Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, Посол Миру, «Білий Янгол» – Дарина Коломицька.
На завершення голова правління Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану всім подякував і під бурхливі оплески відзначив почесними грамотами всіх учасників та партнерів, які приймають активну участь у розвитку військово-патріотичного напрямку на Київщині.