Робота по підтримці і розвитку проекту індустріального парку "Мостиський Сухий Порт"

Робота по підтримці і розвитку проекту індустріального парку “Мостиський Сухий Порт”

Продовжуємо роботу по підтримці і розвитку проекту індустріального парку “Мостиський Сухий Порт”. Переконаний в великому потенціалі і значенні цього проекту для розвитку транскордонної інфраструктури і польсько-українського співробітництва загалом.
15 жовтня, відбулася робоча зустріч міського голови Мирослави Пельц із представниками експертного середовища-ініціаторами створення Індустріального парку “Мостиський Сухий Порт” Олегом Дубішем, Михайлом Хмілем, Михайлом Габрелем. Пан Олег Дубіш, Перший віце-президент Польсько-української господарської палати, висловив готовність у презентації Мостиського Сухого Порту на Міжнародному транскордонному економічному Форумі у Варшаві, що відбудеться 27 листопада.
Міський голова та експерти також поділилися думками з приводу умов конкурсу з вибору керуючої компанії Індустріального парку, залученню державних коштів в інфраструктуру Порту, комунікації з потенційними інвесторами.
Олег Дубіш

Голова Правління БО «Благодійний фонд Польсько-Українського партнерства», Перший Віце-Президент Польсько-Української Господарчої Палати