Українська Асоціація GR-професіоналів і лобістів в Дубаї: зустріч Руслани Караульної та Романа Бочкали з Джавадом Раджею

Українська Асоціація GR-професіоналів і лобістів в Дубаї: зустріч Руслани Караульної та Романа Бочкали з Джавадом Раджею

Українська Асоціація GR-професіоналів і лобістів в Дубаї: зустріч Руслани Караульної та Романа Бочкали з Джавадом Радже.

Українська Асоціація GR-професіоналів і лобістів провела робочий візит до Дубаю, ОАЕ (20-22 грудня 2021 року), до якого долучилася ціла низка фахівців у сфері бізнесу, публічної адвокації, державного управління, серед яких, зокрема: Катерина Одарченко (Президент Української асоціації професіоналів у сфері GR і лобістів) Сергій Смєлий (керівник Міжнародного промислового холдингу «Promotion Industries»), Руслана Караульна (голова та міноритарний акціонер «Solid Spirit Kft»), Олексій Ліпатов (директор компанії «СКМ Інвест») та багато інших. Українські делегати взяли участь у низці робочих зустрічей з арабськими фахівцями у сфері ведення бізнесу, PR-кампаній, GR, культурної дипломатії серед яких: Мюнтер Мухейзен, Лаванія Мандал, Фалвель Манзано, Обаїд Аль Шуфейхі та багато інших.

Джавад Раджа і Катерина Одарченко

Зокрема, 22 грудня Українською Асоціацією GR-професіоналів і лобістів була проведена зустріч із Джавадом Раджею – головним виконавчим директором компанії “AVCOM ADVERTISING LLC”, головним операційним директором “AVTEK Limited”, співвласником мережі телеканалів “AVT Channels Network”, яка володіє та керує 4 каналами супутникового телебачення: “AVT Khyber”, “Khyber News” і “Kay2”, “Khyber Middle East TV” – перші телеканали в ОАЕ, запущені мова пушту.

Роман Бочкала

Заслужений журналіст України Роман Бочкала, координатор ВГО “Стоп Корупції” зазначив:

“Одними з головних функцій культури, яку в ХХІ столітті представляє, зокрема, і телебачення, є ціннісно-орієнтаційна та гносеологічна, тобто пізнавальна. Саме через постійну взаємодію з продуктами ЗМІ молоде покоління засвоює мову, звичаї і традиції своєї нації. Приклад збереження традицій пуштунськими телеканалами заслуговують на увагу українських медіа”.

Пан Раджа переконаний у тому, що якісна робота в сфері медіа та бізнесу є якісним культурним провідником, оскільки пропагує та розвиває не тільки національний бренд, а й допомагає збагачувати економіку країн. Як успішний підприємець із понад 43-річним досвідом у сфері торгівлі, пан Раджа поділився особливостями роботи бізнесу на Близькому Сході та Південній Азії. У ході бесіди було зазначено важливу роль GR у веденні власної справи, а також необхідність слідувати трендам міжнародної торгівлі.

Активну участь у зустрічі взяла Руслана Караульна, голова та міноритарний акціонер “Solid Spirit Kft”, що належить групі інвесторів, які також володіють виробником етилового спирту. Пані Караульна закцентувала увагу на ефективності зустрічі з підприємцем паном Раджею, а також дискусії з впливовим арабським правозахисником Абдуллою Альджефрі та представниками інвестиційної компанії «Bowline» – її СЕО Мюнтером Мухейзеном та фінансовим радником Інтісаром Уль Хасаном Альві. Дані зустрічі, за словами пані Караульної, надали вичерпну інформацію для прийняття подальших рішень щодо інтернаціоналізації бізнесу та розширення його на території Об‘єднаних Арабських Еміратів.

Робоча зустріч Української асоціації GR-професіоналів і лобістів з із СЕО та фінансовим радником інвестиційної компанії “Bowline” – Мюнтером Мухейзеном та Інтісаром Уль Хасаном Альві.

Серія унікальних зустрічей з арабськими фахівцями в галузях бізнесу, культури, економіки, інвестицій в Дубаї – один із прикладів постійної роботи Української асоціації GR-професіоналів і лобістів з обміну досвідом. Організація провела понад 58 профільних заходів всеукраїнського та міжнародного рівня за останні 2 роки, понад 217 лекцій та практичних занять, спрямованих на розвиток галузі GR та лобіювання в Україні. Асоціація нараховує близько 70 постійних членів.

Катерина Одарченко

Катерина Одарченко, Президент найбільшого в державі профільного об’єднання GR-спеціалістів та лобістів зазначила:

«З кожним роком все більше впливових фахівців в сферах  GR, бізнесу, лобіювання, галузевих організацій тощо. Ми вдячні всім, хто долучається до цієї роботи. І дуже приємно, що з кожним роком кількість номінантів Всеукраїнської GR-премії збільшується – адже це означає, що наше суспільство рухається шляхом змін».