Вже завтра набувають чинності додаткові карантинні обмеження

Вже завтра набувають чинності додаткові карантинні обмеження

Вже завтра набувають чинності додаткові карантинні обмеження.

Я не фанат цих нових обмежень. Але, я буду їх дотримуватись та закликаю всіх робити так само. Бо ці обмеження спрямовані на захист нашого з вами життя.

Політичні опоненти можуть закидати владі порушення конституційних прав та свобод. Ми можемо вести юридичні та політичні дискусії з цього приводу.

Але, давайте при цьому дотримуватись карантинних правил. Бо політичні дискусії це одне, а захист життя та здоров’я громадян – це інше.

Пік пандемії в нас попереду. Вже невдовзі. Позитивний і негативний досвід Китаю та Європи свідчить: наразі основна зброя – це жорсткий карантин.

Коли пройдемо пік, знімемо карантин, тоді й будемо розбиратись, хто був правий, чи неправий, чи були виправдані обмеження.

Краще нехай владу потім звинувачують в занадто жорстких заходах (влада переживе таку критику), ніж ми будемо рахувати втрати, яких можна було б уникнути шляхом карантинних заходів.

А карантин, він невдовзі закінчиться і життя налагодиться!

Бережіть себе і своїх близьких!

Ірина Верещук

Народний депутат ВР України, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. П.Драгоманова.