За шість років втомились не лише мости

За шість років втомились не лише мости

За шість років втомились не лише мости.

Мерові не вистачило часу, щоб показати результат. Обмежено рух на мосту Патона. Черговий скандал із будівництвом Подільсько-Воскресенського мосту. Розбиті дороги. Корки паралізували місто.

Сьогодні втомились усі: й мости, як казав діючий мер, й сам керівник столиці. Та головне – втомились люди. Так продовжуватись більше не може. Сьогодні моя задача – вигравати вибори та змінювати Київ!

За шість років втомились не лише мости

За шість років втомились не лише мостиМерові не вистачило часу, щоб показати результат. Обмежено рух на мосту Патона. Черговий скандал із будівництвом Подільсько-Воскресенського мосту. Розбиті дороги. Корки паралізували місто.Сьогодні втомились усі: й мости, як казав діючий мер, й сам керівник столиці. Та головне – втомились люди. Так продовжуватись більше не може. Сьогодні моя задача – вигравати вибори та змінювати Київ!

Опубліковано Іриною Верещук Неділя, 16 серпня 2020 р.

Ірина Верещук

Народний депутат ВР України, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. П.Драгоманова.