«Жебраки і голодні не врятують Україну». Верещук, розповіла, для кого карантин можна з часом скасувати

«Жебраки і голодні не врятують Україну». Верещук, розповіла, для кого карантин можна з часом скасувати

Народний депутат від Слуги народу Ірина Верещук вважає, що карантин потрібен, але сильно його затягувати для працездатних осіб не потрібно. Про це вона розповіла в коментарі для ЕХО Києва 6 квітня.

Нардеп вважає, що не дивлячись на критику додаткових карантинних заходів, вони є тимчасовими. Верещук впевнена, що після піку пандемії, можна буде послабити карантин для працездатних громадян.

«Голодні люди, які залишилися без зарплати і не можуть знайти собі роботу, не допоможуть здоров’ю нації. Якщо нам вдасться стримати рівень летальності, карантин повинен бути пом’якшений для працюючих людей. Працездатні громадяни мають заробляти собі на життя і допомагати податками державі», — сказала вона.

Рано чи пізно прийде момент, коли потрібно буде поетапно послаблювати карантин і активно відновлювати економіку. Верещук впевнена, цей момент вже недалеко, і влада повинна про це думати вже зараз.

Ірина Верещук

Народний депутат ВР України, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик, доцент кафедри політології Національного педагогічного університету ім. П.Драгоманова.