12 квітня у Варшаві відбудеться благодійний матч «Леґії» (Варшава) і «Динамо» (Київ)
Ілюстраційне фото pxhere.com/CC0 Domena publiczna

12 квітня у Варшаві відбудеться благодійний матч «Леґії» (Варшава) і «Динамо» (Київ)

Це буде перша зустріч у рамках європейського циклу «Матч за мир!». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У вівторок, 12 квітня, о 20:30 прозвучить стартовий свисток благодійного матчу між варшавською «Леґією» та київським «Динамо». Дохід із продажу квитків та зборів допомоги буде призначено на підтримку українських внутрішніх біженців.

Це буде перша зустріч у рамках європейського циклу «Матч за мир!». Віце-голова з міжнародних питань Польської футбольної асоціації Мєчислав Ґольба сказав, що це важлива ініціатива:

«Футбольний світ також єднається і долучається до допомоги, причому – дуже виразно, зокрема, через такі турне, збір коштів, аби їх передати нашим друзям з України. Це дуже важливо і суттєво. Неодноразово, коли ми дивимося на цю трагедію, що відбувається за нашим східним кордоном, то в очах з’являються сльози. Ця ініціатива – дуже важлива, тому ми будемо підтримувати, будемо допомагати, аби таких ініціатив було якомога більше».

Індивідуальні квитки на матч коштують 30 злотих, але є можливість також підтримати благодійну акцію більшою сумою. На стадіон «Леґії» можна приходити вже о 19 за польським часом. Перед матчем відбудеться мистецький показ.

Благодійний матч транслюватиме польський канал TVP та телеканал «Динамо» Київ, а також телеплатформи онлайн 1+1, КиївСтар TV, FootballHub, «Динамо», ТСН і УНІАН.

IAR/М.К.