2 квітня роковини смерті папи Івана Павла ІІ
Papież Jan Paweł II podczas ostatniej pielgrzymki do PolskiKadr z reportażu TVP “Jan Paweł II – Święty Uśmiechnięty”/youtube

2 квітня роковини смерті папи Івана Павла ІІ

Його понтифікат був унікальним завдяки духовному виміру папського навчання, кількості паломницьких подорожей і канонізацій. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

14 років тому, 2 квітня 2005, помер папа Іван Павло ІІ. Він очолював Католицьку церкву з 1978 року. Папа-поляк мав особливий вплив на долю світу, включаючи внесок у падіння комунізму, а ставлення Святішого Отця до страждань і хвороб стало джерелом надії для мільйонів людей.

У 2014 році Іван Павло ІІ був канонізований папою Франциском.

Сьогодні о 21.15 на Площі Пілсудського у Варшаві відбудеться традиційне богослужіння в поєднанні з роздумом про вчення Івана Павла ІІ.

Іван Павло ІІ був першим римським єпископом не з Італії за останні 450 років. Його понтифікат був унікальним завдяки духовному виміру папського навчання, кількості паломницьких подорожей і канонізацій. Названий «Папою паломником», Іван Павло ІІ здійснив 104 закордонні поїздки по всіх континентах.

Покійного папу Івана Павла ІІ у базиліці святого Петра прощало понад 3 мільйони людей. На похорон – 8 квітня 2005 року – прибули президенти, прем’єр-міністри, королі, князі та релігійні діячі з усього світу.

IAR/Л.І.