260 осіб з України записалося на курси польської мови у Лодзькому університеті
Ілюстраційне фото pxhere.com/CCO Public Domain

260 осіб з України записалося на курси польської мови у Лодзькому університеті

Філологічний факультет Лодзького університету організував сім онлайн-курсів і шість стаціонарних, що відбуваються на факультеті. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

260 осіб записалося на безкоштовні, 30-годинні курси польської мови на початковому рівні, які організував Філологічний факультет Лодзького університету, – повідомляє регіональне видання «Express Ilustrowany». Більшість учасників курсів – жінки.

Мовні курси повинні дати можливість вивчити польську мову так, аби люди могли порозумітися у простих комунікативних ситуаціях, наприклад, у магазині чи під час візиту у лікаря, – говорить виданню професорка університету Беата Ґрохаля-Возьняк. Після закінчення курсу учасникам не будуть давати сертифікат, ані довідку про завершення навчання.

Філологічний факультет Лодзького університету організував сім онлайн-курсів і шість стаціонарних, що відбуваються на факультеті. Дві групи мають двогодинні заняття лише суботами.

Згідно із підрахунками організаторів, заняття відвідує близько 65% прийнятих осіб. Відвідуваність вища на стаціонарних заняттях. Викладачі курсів пояснюють нижчу відвідуваність онлайн-занять тим, що учасники не мають доступу до відповідних технічних засобів та не вміють користуватися можливостями такої техніки. Також біженці, на думку викладачів, мають інші щоденні проблеми й не мають можливості відвідувати заняття.

IAR/М.К.