92% українців позитивно оцінюють Анджея Дуду. Байден і Джонсон - за лідером Польщі
Президент Анджей Дуда під час візиту в Україну в період російської агресії проти України Twitter/PrezydentPL

92% українців позитивно оцінюють Анджея Дуду. Байден і Джонсон – за лідером Польщі

За останні 2 місяці повномасштабного вторгнення росії в Україну, помітно поліпшилося ставлення українців до лідерів Польщі, Великої Британії та США. Воночас погіршилося ставлення до канцлера Німеччини. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Як показали останні опитування, 92% українців позитивно оцінюють президента Польщі Анджея Дуду, – повідомляє 24tv.ua.

Прихильність серед українських респондентів викликають також прем’єр-міністр Великої Британії Боріс Джонсон – 87% та президент США Джо Байден – 86%. Президент Литви Ґітанас Науседа набрав 75% підтримки і опинився на четвертій сходинці, зараз за президентом Туреччини Ердоґаном.

Водночас зменшилася підтримка для канцлера Німеччини Олафа Шольца, якого підтримали 30% опитаних українців. Основна більшість респондентів негативно ставиться до очільників Білорусі – 96% та Росії – 98%.

Опитування провела соціологічна група «Рейтинг» протягом 26 квітня 2022 року, серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: CATI. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3,1%.

24tv.ua./Л.І.