Агентство внутрішньої безпеки Польщі: термінове видалення 45 «дипломатів»
Ліван, 22 березня 2022 року PAP/EPA/WAEL HAMZEH

Агентство внутрішньої безпеки Польщі: термінове видалення 45 «дипломатів»

Працівники російських спецслужб користуються дипломатичним статусом у Польщі. Агентство внутрішньої безпеки (ABW) встановило і вимагає видалення 45 осіб – офіцерів російських спецслужб та пов’язаних з ними осіб, які користуються дипломатичним статусом у Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Голова Агентства внутрішньої безпеки надав Міністерству закордонних справ список із 45 ідентифікованих осіб: офіцерів російських спецслужб та їхніх однодумців, які, перебуваючи в Польщі, мають дипломатичний статус.

У зв’язку з політикою росії щодо Республіки Польща та її союзників, а також з огляду на російську агресію проти України, Голова Агентства просить вислати зазначених осіб з території Республіки Польща.

Матеріали Агентства внутрішньої безпеки свідчать, що діяльність виявлених офіцерів та осіб, які з ними співпрацюють, служить меті реалізації проектів російської розвідки, спрямованих на  дестабілізацію Республіки Польща та її партнерів на міжнародній арені, а також загрожує інтересам та безпеці Польщі.

abw.gov.pl/М.Я.