Анджей Дуда побажав Дональду Трампу і його дружині швидкого одужання від Covid-19
Президент США Дональд Трамп і його дружина Меланія Трамп PAP/EPA/Chris Kleponis / POOL

Анджей Дуда побажав Дональду Трампу і його дружині швидкого одужання від Covid-19

У президента США та першої леді виявили коронавірус. Президентська пара пішла на карантин. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Польщі Анджей Дуда побажав швидкого одужання президенту США Дональду Трампу та першій леді Меланії Трамп, у яких виявили інфікування коронавірусом.

«Найліпші побажання швидкого одужання для Наших Друзів Дональда та Меланії Трамп», – написав президент Анджей Дуда у Твіттері. «Польща та Сполучені Штати переживуть важкий період та будуть успішними у боротьбі з COVID-19», – додав він.

Про зараження коронавірусом президент США Дональд Трамп поінформував сьогодні у соціальних мережах. «Сьогодні ввечері перша леді і я отримали позитивний результат тестів на Covid-19. Ми негайно розпочнемо процес карантину та повернення до здоров’я. Ми пройдемо через це разом», – написав він.

Згодом Білий дім опублікував меморандум президентського лікаря, який повідомив, що американський лідер та його дружина почуваються добре і планують залишатися вдома на період одужання.

IAR/Т.А.