Анджей Дуда: Польські компанії успішно конкурують на світових ринках
Президент Польщі Анджей Дуда відкрив «Конгрес 590», 5 травня 2021 року PAP/Radek Pietruszka

Анджей Дуда: Польські компанії успішно конкурують на світових ринках

Польський очільник зазначив, що експансія польських фірм від початку є важливим елементом його президентства. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Анджей Дуда сказав, що заслугою польських підприємців є дуже добрі результати у галузі виробництва та експорту. При нагоді відкриття у Варшаві п’ятого «Конгресу 590» глава держави наголосив, що польські компанії успішно конкурують на світових ринках. За його словами, дедалі частіше це стосується також сфери нових передових технологій.

«Експансія польських фірм від початку є важливим елементом мого президентства. Я усвідомлюю, яку важливу роль відіграє економічна дипломатія, тому в моїх діях на міжнародній арені, особливо під час закордонних подорожей, мене часто супроводжують делегації польських підприємців і представників наших стартапів. Ці дії особливо важливими здаються тепер, коли через пандемію змінюється світова економіка, коли постають нові ланцюги постачання, з’являються нові потреби і нові шанси», – сказав президент Польщі Анджей Дуда. Як зазначив політик, він надалі діятиме на благо польських підприємств, підтримуючи польські інвестиції та експорт.

Цьогорічний «Конгрес 590» відбувається під гаслом «Польща/світ- стартуємо!». Заплановано проведення кількадесяти дискусійних панелей, у яких візьмуть участь представники бізнесу, науки й політики.

IAR/Н.Б.