Анджей Дуда позитивно оцінив зміни у фірмі з виробництва одягу «Polanex»
Президент Польщі Анджей Дуда із працівницями фірми одягу «Polanex» PAP/Paweł Jaskółka

Анджей Дуда позитивно оцінив зміни у фірмі з виробництва одягу «Polanex»

Президент Польщі відвідав у Ґнєзно фірму «Polanex», що спеціалізується на виробництві одягу. Анджей Дуда похвалив гідні умови праці та порівняв їх до європейських та світових стандартів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Польщі відзначив зміни у фірмі з виробництва одягу «Polanex», що відбулися після підтримки, наданої Агентством промислового розвитку. Президент у місті Ґнєзно відвідав компанію, яку довелося закрити через пандемію коронавірусу, однак «Polanex» відновила свою діяльність через кілька місяців.

«Компанія стояла на межі банкрутства. На щастя, польська держава та Агентство промислового розвитку простягнули руку допомоги. Не тільки прийшло нове керівництво, але найголовніше, що прийшли гроші на порятунок. Гроші від урядових програм, які були розпочаті у зв’язку з пандемією коронавірусу, а також додаткові кошти в рамках інвестицій, щоби цей заклад міг розвиватися», – сказав президент Польщі.

Анджей Дуда також дуже позитивно оцінив зміни, які відбулися в компанії серед працівників. Президент Польщі похвалив гідні умови праці та порівняв їх до європейських та світових стандартів.

Фірма «Polanex» почала працювати 5 квітня 1945 р. Спочатку там шили рушники, матраци, штани, шапки, фартухи, військовий одяг, навіть пляжні комплекти та жіночі сукні. У 1951 році спеціалізація виробництва і з цього моменту сорочки почали домінувати в пропозиції компанії. За 70 років компанія виготовила понад 50 мільйонів сорочок для клієнтів з усього світу.

IAR/Р.Г.