Анджей Дуда привітав християн східних церков з Різдвяними святами
Prezydent RP Andrzej Duda wraz z pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą biorą udział w tradycyjnym orszaku Trzech Króli w Warszawie PAP/Tomasz Gzell

Анджей Дуда привітав християн східних церков з Різдвяними святами

Православних, греко-католиків, старообрядців та вірян східних церков, котрі проживають у Польщі, привітав теж прем’єр-міністр. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

З нагоди Святвечору, який сьогодні припадає за юліанським календарем, президент Польщі Анджей Дуда привітав християн православної та греко-католицької церков із святами Різдва Христового.

“Хочу вам всім побажати всього найкращого, щастя і миру. Хай цей винятковий день сповнить ваші серця радістю і стане нагодою для затишних зустрічей у ґроні найближчих. Хай цілий рік роз’яснює своїм сяйвом віфлеємська зоря, котра допомагає долати усі труднощі. Хай осяюються усі ваші дії, які йдуть на користь ваших сімей, локальної спільноти та всієї Польської Республіки”, – написав президент Анджей Дуда у вітальному листі до християн східного обряду.

Православних, греко-католиків, старообрядців та вірян cхідних церков, котрі проживають у Польщі, привітав теж прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький. Голова польського уряду наголосив, що Різдво є святом усіх християн.

“Сьогодні ви будете ділитися просфорою і у релігійній спільноті святкувати таємницю народження Христа. У ці радісні дні прагну вам побажати надії, любові та миру. Хай новонароджений Ісус обдарує нас всіх дарами. Хай зміцнить нашу національну спільноту і всіх людей доброї волі. Бажаю, щоби Новий рік приніс вам всім і вашій батьківщині, а також усьому світу взаєморозуміння і взаємоповагу. Шукаймо те, що нас об’єднує”, – сказав Матеуш Моравєцький у своєму привітанні.

IAR/Я.С.