Анджей Дуда прокоментував співпрацю зі США
Президент Республіки Польща Анджей Дуда під час зустрічі з представниками Американської торгової палати, 30 березня PAP/Rafał Guz

Анджей Дуда прокоментував співпрацю зі США

Польський президент також висловив сподівання, що Польща в майбутньому активізує співпрацю з Україною. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Під час зустрічі з представниками Американської торгової палати президент Польщі Анджей Дуда заявив, що безпека є фундаментальним фактором, який визначає рівень інвестицій. Він нагадав, що під час візиту до Варшави президент США наголосив на важливості статті 5 Договору про НАТО, яка гарантує захист Польщі у разі агресії.

Президент Анджей Дуда наголосив, що безпеку Польщі гарантує також присутність американських військ та постійні контакти між двома країнами. Він підкреслив, що польсько-американська співпраця – спільний інтерес обох держав:

«Стратегічні інтереси Республіки Польща, стратегічні інтереси Сполучених Штатів, щоб тут, на східному фланзі НАТО та Центральної Європи, була держава, яка добре співпрацює зі США, та яка є для них безпечною та надійною»

Анджей Дуда додав, що перспективи розвитку співпраці між США та країнами Центральної Європи дуже цікаві. Він висловив сподівання, що Польща в майбутньому активізує співпрацю з Україною. Він наголосив, що це великий ринок, з яким Польщу пов’язують все кращі й кращі комунікаційні можливості. Президент нагадав, що вздовж кордону з Україною будують дорогу Via Carpatia.

IAR/Р.Г.