Анджей Дуда: Російська влада не очікувала такого значного опору українців
Президент Польщі Анджей Дуда на Всесвітньому економічному форумі у Давосі PAP/Radek Pietruszka

Анджей Дуда: Російська влада не очікувала такого значного опору українців

Президент Польщі заявив, що російська агресія в Україні є частиною плану Кремля з відновлення імперії. І він не погодиться, аби світ змирився з тим, що Росія знову порушує міжнародне право. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Анджей Дуда заявив, що Польща ніколи не підтримає пропозиції деяких західних лідерів про необхідність йти на поступки Росії, яка почала війну в Україні.

У своєму виступі перед учасниками Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент наголосив, що влада в Кремлі розв’язала загарбницьку війну, в тому числі проти мирного населення. Наслідки цієї війни поширюються далеко за межі України та Європи.

Президент Анджей Дуда запевнив, що Україна може розраховувати на повну підтримку як польської влади, так і його власну. «Я не можу погодитися – також як сусід Росії – з тим, що Росія знову порушує норми міжнародного права, а світ погодиться на це», – сказав президент. «Не буде згоди на те, щоб Росія вбивала людей в Україні, а світ вдавав, що не бачить цього. Щоб не було наслідків для вбивць».

Президент Анджей Дуда заявив, що російська агресія в Україні є частиною плану Кремля щодо відновлення російської імперії. Проте такого значного опору з боку українців російська влада не очікувала. Він зазначив, що в Росії не вистачає людей, які могли б захопити таку велику країну. Президент Польщі підкреслив, що солідарна підтримка народу, який бореться за свободу, є спільною справою всього світу, якому загрожують плани подальшої російської експансії.

IAR/Т.А.