Анджей Дуда: Я хочу, аби польська зброя була якісною
Президент Анджей Дуда на Міжнародному салоні оборонної промисловості у Кельцах PAP/Rafał Guz

Анджей Дуда: Я хочу, аби польська зброя була якісною

Під час Міжнародного салону оборонної промисловості в Кєльцах президент Польщі Анджей Дуда зазначив, що хотів би, аби польська збройна промисловість постійно розвивалась. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

На думку президента Дуди, прикладом у цьому процесі повинна бути американська промисловість. Як підкреслив глава польської держави, це США виробляє найсучаснішу зброю, а співпраця допоможе забезпечити безпеку Польщі та всього регіону.

– Мені дуже на цьому залежить. Я б хотів, аби зброя, яку ми виробляємо, була найсучаснішою. Я хочу, аби в цьому процесі ми були інноваційні. Я хочу, аби ви вели інтенсивні дослідження. Чому? Тому що ми – амбітна країна. Бо ми хочемо все те, про що я сказав, тобто безпеку і вітчизни, і наших солдатів, і нашого регіону Європи, де ми є найбільшою державою Центральної Європи, забезпечувати найбільш досконало, – сказав глава польської держави.

До початку Кєлецької ярмарки, Польська Збройна Група підписала 5 важливих для Міністерства національної оборони РП угод. За інформацією Маріуша Блащака, 18-та Механізовна дивізія, яка твориться, завдяки цим угодам отримає керувальні машини на підводді машиши Росомак. Війська територіальної оборони, в свою чергу, отримають нові прилади нічного бачення та іншу техніку.

IAR/М.К.