Анджей Дуда здійснить офіційний візит до Лондона
Ілюстраційне фото Public Domain https://pxhere.com/pl/photo/1057770

Анджей Дуда здійснить офіційний візит до Лондона

Під час перебування у Великій Британії президент Польщі візьме участь у безпековій конференції. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент Польщі Анджей Дуда у вівторок удень, 23 травня, вилітає до Великої Британії. Під час робочого візиту до Лондона польський лідер, зокрема, візьме участь у конференції, присвяченій безпеці. Це буде можливість представити позицію та точку зору Польщі щодо сприйняття поточної ситуації в Європі.

Як говорить кореспондентка Польського радіо Аґнєшка Дронжкєвич, Анджей Дуда використає своє дводенне перебування в Лондоні для переговорів про безпеку та зміцнення військового потенціалу Європи. Про це поінформував очільник Бюро міжнародної політики в Канцелярії президента Польщі Марцін Пшидач. Як підкреслив посадовець, так само, як і під час свого візиту до Рейк’явіка, польський лідер хоче використати свою участь у Лондонській конференції для політичних консультацій і кулуарних переговорів.

«На одній з конференцій будуть присутні найважливіші представники світу бізнесу та світу оборонної політики. Спочатку відбудеться економічна конференція, а наступного дня – безпекова. Польський голос не лише не може бути відсутнім – він буде одним із головних», – зазначив Марцін Пшидач.

Президент Дуда також говоритиме про сприйняття російської політики та агресивної поведінки Кремля. Важливим питанням стане й майбутній саміт НАТО у Вільнюсі.

IAR/Х.П.