Банки у Польщі продовжують видавати кредити на житло

Банки у Польщі продовжують видавати кредити на житло

Незважаючи на пандемію коронавірусу банки продовжують видавати банківські кредити для купівлі житла, в тому числі українцям. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Червень приніс чергову хвилю «розмороження» економіки. Різні галузі починають повертатися до звичного режиму функціонування, в тому числі банківська. Банківський сектор також відреагував на ситуацію на ринку. Деякі банки посилили вимоги до клієнта, вимагаючи більший  перший вклад. Частина залишила умови кредитування незмінними.

Багато осіб, які мріли про купівлю власної нерухомості у Польщі, за останні місяці точно задавалися питанням, чи варто зараз брати кредит на житло, чи польські банки видають кредити українцям  для купівлі квартири, чи є ще час для іпотеки?

Ситуація в банках змінюється динамічно і часто різко без перехідних періодів, що може викликати більше, ніж раніше, сумнівів в тому, який банк вибрати. На щастя, все ще можете знайти ті, які не відмовилися від кредитування або навіть посилили свою кредитну позиції і заохочують майбутніх клієнтів — в тому числі з України, Росії, Білорусії — зниженням маржі або зрозумілими і простим процесом, говорить  фінансовий консультант Павел Бутрим (Paweł Butrym),

Як і раніше, іноземцю для отримання іпотеки у Польщі необхідно мати PESEL, тимчасову прописку, дійсну карту перебування і працювати в Польщі не менше 3 місяців за трудовим договором.

На початку варто було б консультуватися з фінансовим консультантом відносно можливості взяти кредит.

Він прорахує вашу фінансову спроможність, запропонує найвигідніші банківські умови, які в даний момент є на ринку, допоможе підготувати всі документи.

Вам не треба самостійно відвідувати десяток банків для цього. Все можна отримати в одному місці. І це безкоштовно, зазначає Павел Бутрим.

Якщо у вас виникли додаткові питання, або ж хочете взяти кредит на житло у Польщі можете самостійно зв’язатися з фінансовим консультантом.

В разі додаткових питань, ви можете зв’язатися з фінансовим консультантом — Paweł Butrym.

tel 575-301-322,

FB Pawel Butrym,

mail pawelbutrym@int.pl

На правах реклами

Фото: pixabay