Білоруські солдати руйнували встановлену на кордоні загорожу

Білоруські солдати руйнували встановлену на кордоні загорожу

«Цей інцидент стався в околицях Черемхи», – розповіла речниця Підляського підрозділу Прикордонної служби майор Катажина Зданович. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

На польсько-білоруському кордоні трапився черговий дуже небезпечний інцидент. Польська Прикордонна служба повідомила, що в ніч на 13 листопада білоруські солдати руйнували загорожу з колючого дроту, встановлену на лінії кордону. Окрім цього, польських вояків осліплювали лазером і стробоскопами.

«Цей інцидент стався в околицях Черемхи», – розповіла речниця Підляського підрозділу Прикордонної служби майор Катажина Зданович:

«Білоруські солдати руйнували загорожу з сітки, витягали стовпчики, до яких вона прикріплена. Після цього причепили цю загорожу до автомобіля і відтягували її, аби уможливити прохід групі, що чекала поруч».

«Поруч на перехід чекала стоособова група іммігрантів», – повідомила речниця:

«Ці люди намагалися нелегально перетнути кордон, але цій спробі запобігли. На додаток, це було надзвичайно небезпечно, якщо йдеться про нелегальних мігрантів. Дехто з них мав газ, який застосовував проти польських військовослужбовців».

Польським прикордонникам вдалося запобігти нелегальному перетину кордону.

IAR/А.М.