Білоруський опозиціонер переконує, що є сигнали про присутність російських спецслужб у Білорусі
Протести у Білорусі PAP/EPA/YAUHEN YERCHAK

Білоруський опозиціонер переконує, що є сигнали про присутність російських спецслужб у Білорусі

Алєсь Міхалєвіч звернув увагу також і на скупчення російських підрозділів поблизу білоруських кордонів. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Білоруський опозиціонер Алєсь Міхалєвіч повідомив Польському радіо, що все більше сигналів свідчить про те, що у Білорусі вже є російські спецслужби. Віце-голова білоруських незалежних профспілок у розмові з московським кореспондентом Польського радіо Мацєєм Ястшембським оцінив, що Росія відкрито не введе своєї армії до Білорусі.

«Є сигнали про присутність кількох десятків військових з чеченських підрозділів Рамзана Кадирова, які охороняють Аляксандра Лукашенка, та про групу спеціалістів, які підтримують трансляцію нашого державного телебачення».

Алєсь Міхалєвіч звернув увагу також і на скупчення російських підрозділів поблизу білоруських кордонів. «На жаль, з цим ми нічого не можемо зробити, оскільки Росія на своїй території може розташовувати своїх солдатів, де і коли хоче», – зауважив білоруський опозиціонер.

Алєсь Міхалєвіч зазначив, що важко передбачити, як у випадку вторгнення росіян до Білорусі поведе себе білоруська армія. Він підкреслив, що Аляксандр Лукашенка одного дня переконував солдатів, що Росія – це ворог, а наступного вже змінив цю думку. Алєсь Міхалєвіч звернув увагу, що частина старих військових кадрів – це друзі багатьох російських офіцерів з часів навчання.

IAR/М.К.