Будуть великі військові навчання США і НАТО
Ілюстраційне фото 7th Army Joint Multinational Training Command from Grafenwoehr, Germany, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Будуть великі військові навчання США і НАТО

При цьому у Вашингтоні заявили, що призупинили виведення з Німеччини американського контингенту. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Понад 30 тисяч солдатів зі США, союзних і партнерських держав візьме участь у цьогорічних військових маневрах «Defender Europe», що відбудуться на терені 12 держав, від країн Балтії до Африки. Про це заявив американський військовий, генерал ВПС США, командувач Європейським командуванням Збройних сил США і верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Тод Волтерс. Наступного року також відбудуться маневри «Defender Pacific», які – згідно з початковими планами – мали мати більший масштаб у 2021 році, ніж «Defender Europe». Це може означати, що американці будуть практикувати динамічне перекидання сил як в Європі, так і в Тихому океані, пише портал defence24.pl.

Він повідомив, що існуючі плани виведення частини американських військ з Німеччини заморожені, і нові плани будуть підготовлені після аналізів, проведених нинішньою адміністрацією США.

«Планування триває. Ми очікуємо, що понад 30 тисяч військових союзників та партнерів представлятимуть 26 країн», – заявив у середу під час телефонної прес-конференції Волтерс, який також очолює командування США в Європі (USEUCOM).

«Ці навчання відбуватимуться на всіх рівнях, щоб показати нашу здатність перекидати великі сили на великі відстані», – зазначив генерал.

За його словами, згідно із планами, навчання відбуватимуться щонайменше у 12 країнах, «від півночі країн Балтії до Сахелю (регіон в Африці – ред.).

defence24.pl/Т.А.