"Далеко від дому": польське ТБ транслюватиме програму українською мовою по всій країні
Програма “Далеко від дому”

“Далеко від дому”: польське ТБ транслюватиме програму українською мовою по всій країні

Відтепер ТВ-програму “Далеко від дому”, яка виходить у Польщі українською мовою й для українців і не тільки їх, можна буде дивитися по телевізору в усіх воєводствах. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”. 

Як розповіла редакторка та ведуча програми Софія Ветряк. Раніше програма “Далеко від дому” транслювалася тільки на регіональному каналі “TVP3 Катовіце”, який охоплює Сілезьке воєводство.

Однак з суботи, 13 березня, показувати програму, починаючи від першого випуску, почнуть всі регіональні підрозділи польського державного телеканалу TVP. Ефір – о 13:10. Відтак програму можна буде побачити у кожному воєводстві.

“Початкові дати прем’єри заплановані на 13.03, 20.03, 10.04, 17.04. Звісно, нові випуски “Далеко від дому” транслюватимуть також на каналі “TVP3 Катовіце” що два тижні по середах о 17.30”, – повідомила Софія Ветряк.

Вона також додала, що свіжий випуск на “TVP3 Катовіце” вийде в середу, 17 березня.

Нагадаємо, прем’єра ТВ-програми “Далеко від дому” відбулась на каналі “TVP3 Катовіце” 7 січня. Детальніше про те, хто готує випуски, про що вони та де знайти ефіри в інтернеті, читайте в матеріалі за посиланням нижче.