Державний Східноєвропейський Університет в Перемишлі (PWSW) цього року відзначає своє 20-річчя

Державний Східноєвропейський Університет в Перемишлі (PWSW) цього року відзначає своє 20-річчя

Державний Східноєвропейський Університет в Перемишлі (PWSW) цього року відзначає своє 20-річчя. Напередодні ВНЗ увійшов в десятку кращих Державних Вищих Професійних Навчальних закладів Польщі, посівши 8-ме місце в рейтингу.

Польські та іноземні студенти здобувають тут освіту на гуманітарних, суспільних, мистецьких та технічних напрямках, отримуючи дипломи міжнародного зразку з титулом бакалавр, інженер та магістр. Але найголовніше, отримують практичні знання під час чисельних практик, серед яких Міжнародний Економічний Форум в Карпачі та закордонне стажування в рамах програми Erasmus +.

Університет відкритий для абітурієнтів з України, які можуть скористатися правом на безкоштовне навчання та отримувати стипендії при наявності Карти Поляка. Інші громадяни України можуть здобувати європейську освіту за доступною ціною.

Професорсько-викладацький склад Держаного Східноєвропейського Університету в Перемишлі включає професійні академічні кадри (професорів, докторів наук, інженерів) з університетів Кракова, Варшави, Жешува та Любліна. Навчання проводиться польською мовою.

Студенти з України можуть отримати стипендії та знижки на навчання і проживання в Домі Студента.

Напрямки освіти та факультети

  • Гуманітарний: історія (бакалавр), польська філологія (бакалавр), англійська філологія (бакалавр);
  • Суспільний: соціологія (бакалавр), міжнародні відносини (бакалавр), транскордонні відносини (лише магістратура), транскордонна безпека (бакалавр);
  • Мистецький: дизайн інтер’єру (бакалавр), графічний дизайн (бакалавріат і магістратура);
  • Технічний: інформатика в бізнесі (бакалавр-інженер), інжиніринг у виробництві косметики та додатків (бакалавр-інженер), мехатроніка (бакалавр-ліцензіат), безпека та виробництво харчових продуктів (бакалавр-інженер), транспортна та логістична інженерія (бакалавр-інженер), інтелектуальні технології (магістратура);
  • Медичний: медсестринство.

Інформація про ВНЗ:

https://www.youtube.com/channel/UCxy1A2t_WBoheRBqCnjAtdw

https://www.facebook.com/pwsw.przemysl

Вступна кампанія 2021 року стартує 17 травня 2021.

Інститут суспільних наук та охорони здоров’я

Державного Східноєвропейського Університету в Перемишлі (Польща)

Запрошує на курс

МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

На 3-річне навчання І ступеню (бакалавріат) з практичним профілем – 6 семестрів за двома спеціальностями:

•            Сучасний бізнес в Європі

•            Аналітика політичних і соціально-економічних відносин

Міжнародні відносини – це напрямок, що дозволяє працювати в багатьох професіях. Навчання на цьому напрямку вимагає від абітурієнтів не лише знання актуальних подій в своїй країні та світі, але також аналітичних навичок та знання іноземних мов.

Протягом шести семестрів практичних занять студенти отримують теоретичні знання та навички в галузі соціальних, гуманітарних, економічних та юридичних наук. Вже з першого року навчання студенти проходять обов’язкову практику в різних установах та організаціях (деякі з них, наприклад, під час Економічного форуму в Карпачі). Завдяки чому студенти поєднують практичні та теоретичні знання та отримують перший, цінний професійний досвід.

Сучасний бізнес в Європі – спеціалізація для всіх, хто хотів би створити власний бізнес у майбутньому, або працювати на вітчизняних та іноземних підприємствах, орієнтованих насамперед на торгівлю та послуги в Західній та Східній Європі.

У свою чергу, спеціалізація аналітика політичних та соціально-економічних відносин адресована людям, які бажають знайти роботу, наприклад в: органах державної влади та місцевого самоврядування, неурядових організаціях, аналітичних центрах, в сфері страхування та банківському секторі.

Випускники будуть готові працювати в:

•            підприємствах та міжнародних корпораціях;

•            страховому та банківському секторі;

•            органах держуправління та місцевого самоврядування;

•            культурних установах та засобах масової інформації;

•            неурядових організаціях.

www.ismip.pwsw.pl