Дім підтримки Варшавських повстанців шукає волонтерів
Прапор Армії Крайової Bastianow (Bastian) – Ta ^specifik^ z W3C grafika wektorowa została stworzona za pomocą Inkscape przez Bastianowa (Bastiana) na podstawie Flaga_PPP.png (Wikipedia) – CC BY-SA 2.5

Дім підтримки Варшавських повстанців шукає волонтерів

Волонтери потрібні також для виконання фізичних завдань, – каже керівник Товариства «Monopol Warszawski» та опікун Дому підтримки Варшавських повстанців Януш Овсяни. Про це повідомляє upmp.news з посиланням на Польське Радіо.

Розташований на вулиці Новоліпє Дім підтримки Варшавських повстанців шукає відповідальних волонтерів і додатковий автотранспорт. Перед пандемією до цієї установи приходили близько чотирьох десятків повстанців, заохочених до візитів безкоштовним харчуванням, культурною програмою та послугами медичної реабілітації. Із розповсюдженням коронавірусу, коли заклад було зачинено, кількість повстанців, що потребують допомоги, зросла до сотні.

Волонтери потрібні також для виконання фізичних завдань, – каже керівник Товариства «Monopol Warszawski» та опікун Дому підтримки Варшавських повстанців Януш Овсяни:

«Це літні люди, але декотрі й мають велику вагу. Коли ми їх веземо до лікарні або допомагаємо під час такої поїздки, зазвичай у лікарнях у відділеннях швидкої допомоги немає персоналу, що може їм запропонувати допомогу в перенесенні на терапевтичні ліжка тощо, аби їм поставити діагноз. Треба по них зайти до дому і з ними вийти, підтримуючи їх. Це мають бути підготовані люди, аби така особа, що знає повстанця, могла негайно після повернення скласти звіт про стан здоров’я або загалом самопочуття цієї людини».

Зацікавлені особи можуть звертатися до Дому підтримки Варшавських повстанців на вул. Новоліпє 22 або ж за посередництвом електронної пошти dom.wsparcia@monopolpraski.pl.

Банківський рахунок для фінансової підтримки цієї установи знаходиться на її сайті http://www.monopolpraski.pl/www/dom-wsparcia-dla-powstancow-warszawskich/.

IAR/А.М.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.